W jakich butach do ślubu?

W jakich butach do ślubu?

Polecne i promocje

Ze ślubem wiąże się wiele obowiązków, jakie spoczywają nie tylko na parze młodej, ale także na najbliższej rodzinie oraz przyjaciołach. Oprócz rezerwacji lokalu, terminu, zespołu, fotografa czy ustaleniu menu musimy zdecydować się na wybór stroju, w jakim pojawimy się na tej ważnej uroczystości. W tym zakresie kanony są dość jasno określone – panowie zakładają garnitur, panie zaś suknię ślubną. Jednak oprócz tych ubrań musicie zadbać o dopasowane do okazji buty. Jakie wybrać?

Buty dla pań

Buty na ślub dla pań to przede wszystkim biel oraz jej subtelne odcienie. Jest to kolor dominujący na uroczystości zaślubin, mający określoną symbolikę. Kobiety mają jednak znacznie szersze możliwości w zakresie dopasowania obuwia. Panie odważne, które dość jasno wyrażają siebie strojem, mogą wybrać kontrastujące buty, na przykład w kolorze czerwonym. Jest to trend coraz częściej spotykany, który stanowi atrakcyjny akcent ślubnego ubioru. W modzie są są buty raczej gładkie, bez zbędnych ozdób i aplikacji.

Różne są także oczekiwania w zakresie fasonu butów. Niektóre panny młode preferują szpilki, podczas gdy inne najlepiej czują się w balerinach. W obu przypadkach będzie to dobry wybór – to wy macie mieć zapewniony komfort. Warto pamiętać o dobrym dopasowaniu butów. Nie wystarczy z pewnością jedna wizyta w sklepie obuwniczym czy w salonie z ubraniami ślubnymi. Dokładnie przymierzajcie różne modele, aby znaleźć ten, który idealnie leży na nodze, a jednocześnie pasuje do stylistyki sukni ślubnej, jaką wybrałyście. W zakupach pomocny będzie szybki kredyt.

Męskie obuwie

Podobny problem mają panowie, choć w ich przypadku najczęstszym wyborem są buty czarne, lakierowane. Jest to pewien standard, który od wielu już lat pozostał niezmienny. Nie oznacza to jednak, że moda nie patrzy również na męskie stopy. Wśród ślubnych propozycji znajdziecie z pewnością szereg butów o kontrastowych kolorach, dekorowanych różnymi przeszyciami czy aplikacjami. Jeśli panna młoda decyduje się na dość oryginalny strój, wówczas powinniście się do niej dostosować i wybrać buty, które będą komponować się z jej stylem.

Warto także pamiętać o swoim komforcie. W butach spędzicie co najmniej kilkanaście godzin, dlatego dobrym rozwiązaniem jest zapasowa para, której zakup sfinansujecie z szybkiego kredytu. W momencie, gdy impreza zmieni charakter z oficjalnego na luźniejszy, możecie się przebrać, zapewniając sobie tym samym wygodę podczas tańców.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments