sex

Seks Karlino zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli uważasz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo odpowiednich ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego duszonym. Uczy się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Uczy się, iż w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko zgonu z początku chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne trzymanie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo ciekawe. Większość dziewczyn nie jest również nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest dość delikatny a nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, to dobrze wytrenowane działają ją dość ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak i samej kobiety. U ludzi zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% spośród nich znajduje kobiety, które przejmują „inicjatywę” za dużo podniecające, i tym, co 70% określiło jako daleko nieatrakcyjne, jest za wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to dodatkowy najczęstszy powód rozpadu kontaktów z dalekim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez sensu na okoliczności.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie sporych zawartości mięsa, czosnku i cebuli, i zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdy jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój przyjaciel nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie jest obecnie w guście Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety może żyć skuteczna w skutkach. Warto wspomnieć, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów realizowanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że gdy kobieta mimo stosowania ścisłej diety wielkiej w warzywa oraz produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, które mogą psuć zapach oraz aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z brzydkim zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by pamiętać o własną flotę bakteryjną. Po drugie- dobre będzie spanie bez bielizny, oraz w czasu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po dokonaniu siku (zamiast używania papieru) i pewnie zakup żelu do higieny intymnej, który zamierza dobre PH dla okolic intymnych. Warto również udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet jest trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność jest obecnym popularniejsza, im dużo spięta jest Twoja partnerka, więc nadzieje na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli zaznajomiliśmy się godzinę temu, jesteś stosunkowo niskie. Jeżeli natomiast potrzebujesz je dość zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Trzcińsko-Zdrój zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o