Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Świnoujście

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych wymagań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego płaci się nie tak trudny (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle najsilniejsze problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla gości spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, i dla ukochanych.

Prezenty Człopa

1. Zabawne

Wśród prezentów dla mężczyzn z doświadczeniem humoru znaleźć mogą się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z imieniem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w ciekawym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do tworzenia waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z zajęciem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, praktycznym i określonym w cali z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis czy wybrać sam z polecanych. Oczywiście mogą żyć ostatnie wpisy w charakterze: „Jestem najpoważniejszy na świecie” albo „Jeżeli to czytasz, czemu nie pojedziemy na kawę?” ( ta właściwie dla brata lub kumpla). Dla kogoś, kogo mniej znamy, lub mamy za poważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z stronie, którą ceni, czy obrazek kojarzący się do jego zainteresowaniami, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centrum przez żołądek

Niemal zawsze świetnym planem na upominki dla mężczyzn będzie…. jedzenie. Można upiec w bloku tort czy ciasto z napisem „Dla najlepszego…”, uzyskać dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na wzór w formatu kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie obawę o ich żołądki. Nie zapominajmy te jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu mistrzów kuchni, i w teraźniejszych etapach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu jednak powinien być ostrożnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal są też ponadczasowe klasyczne prezenty dla ludzi, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty również zagraniczne stronie garderoby. Klasykiem są i książki – gdy nie znasz dobrze gustu pana, któremu sprawiasz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać mogą się również albumy, choćby ilustrujące najdoskonalsze miejsca świata lub największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla mężczyzn to ponad mapy – na przykład do zawieszenia na granicy, zarówno te współczesne, jak i stylizowane na stare. I oczywiście: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie wtedy mogło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że zamierzasz ją przygotować!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z nowego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i szukający jakość snu, po lokalizator kluczy i portfela.

Propozycji jest więcej dużo. Prezenty dla mężczyzn to jednak oraz wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, by mogli tak odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś ważnemu dla nas mężczyźnie.
Dużo informacji
Więcej poradzie znajdziesz na karcie Co kupić mężczyźnie? na której uważają się prezenty i gadżety dla gości.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments