opony używane

Opony używane Dobra

Zachodniopomorskie

Opony Michelin zaliczane są za same z najpiękniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można korzystać zimą.

Opony używane Resko

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one znaczenie ekspertów a mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych marki w produktu wielu testów i jakości. Do najszerszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie atrakcyjne parametry niezależnie od godziny roku,
– dużą siła na zużycie co jest pierwszym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Resko

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można jeździć zarówno w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Świetnie przydają się dla samochodów w wersji małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to znaczy się znacznie skutecznymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i niskim zużyciem.

Opony używane Resko

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest porównywalną drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Resko

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie opłacalną klasę hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, ale ważna z powodzeniem stosować spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale jednak atakującą z momentu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich potrzebne, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie jeśli zależymy korzystać z opon cały rok, bez konieczności zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ kupimy w formacie od 15 do 19 cali.

Opony używane Resko

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami a znacznie odpowiednimi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest zastosowanie do jej struktury innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim decydującym elementem jest bieżnik, będącym wynikiem doświadczenia i zaawansowanej technik, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, jaki stał założony dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które zapewniają wysoką przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co działa na pozytywne strony jezdne na śniegu. Najważniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas stosowania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Resko

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments