Opis funkcji Iphone 5c

Opis funkcji Iphone 5c

Aktulności

Zdjęcia panoramiczne robione aparatem? Brzmi dość niewiarygodnie, ale dzięki iPhonowi 5c jest to jak najbardziej możliwe. Marka Apple, w powyższym modelu swojego telefonu stworzyła aparat, z którego zadowolony będzie nie tylko laik, ale i ktoś, kto na zdjęciach się zna.

Opis funkcji Iphone 5c

Funkcja panoramy pozwala w naprawdę wysokiej rozdzielczości rejestrować szerokie obrazy. Dodatkową gratką dla miłośników fotografii będą specjalne filtry. Użyj filtra Instant i stwórz obraz w stylu retro, Noir przeniesie Cię w czarno- biały świat, a Chrome ożywi każdą kolorystykę. Obserwuj, baw się i twórz, z najlepszym aparatem telefonicznym iPhona 5c.

Z iPhonem 5c nikomu nie grozi nuda. Apple zadbało o to, aby jej użytkownicy mieli dostęp do miliona najróżniejszych aplikacji. O czymkolwiek pomyślisz, cokolwiek zechcesz zrobić, teraz wystarczy kilka kliknięć i masz to na swoim telefonie. Jeśli natomiast nie masz pomysłu, wystarczy, że wejdziesz do App Store, wybierzesz odpowiadającą Tobie i Twojemu nastrojowi kategorię, a system sam zaproponuje Ci najlepsze możliwości. Wyszuka dla Ciebie nawet największe w pobliżu atrakcje w świecie realnym. Im bardziej zagłębisz się w świat App Store, tym wyraźniej zobaczysz, że dla niego ograniczenia praktycznie nie istnieją. iCloud to funkcja, po użyciu której, nie będziesz mógł wyobrazić sobie świata bez niej.

Usługa umożliwia dostęp do wszystkich zdjęć, dokumentów, plików, słowem wszelkich treści, które gromadzisz na różnych urządzeniach mobilnych. Odtąd nie musisz zawracać sobie głowy dodatkowym ściąganiem, kopiowaniem, czy przegrywaniem, wszystkie Twoje urządzenia stają się kompatybilne i samoczynnie wymieniają się treściami.

Jeśli jesteś zapominalski i zdarza Ci się gubić telefon, iCloud pomoże Ci go odnaleźć i dodatkowo ochroni przed użyciem przez osoby niepowołane. Jeśli zaś na telefonie trzymasz ważne dokumenty, system stworzy automatycznie kopię zapasową. Nic tutaj nie zginie. iCloud to genialny i wielofunkcyjny system Apple.

Artykuł powstał dzięki portalowi teatr

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adek
adek
5 lat temu
Daj ocenę :
     

Skorzystałam z pożyczki na dowód osobisty i nie żałuję. Pieniądze szybko znalazły się na moim koncie, wszystkie zasady spłaty pożyczki były jasno opisane. Brakowało mi 200 zł do wymarzonego prezentu urodzinowego dla syna i ta strona mnie uratowała:) Mam nadzieję, że inni będą równie zadowoleni.