Kobiety mafii Kołobrzeg gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tym, który tworzy mieszane uczucia wśród widzów. Aby właściwie poznać film, należy dużo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii informuje o działaniu rodziny z dzieckiem i ich opiekunką, gangstera i jego osoby, i ojca, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Ińsko gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na głęboki pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej plan i powoduje opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia czyli na naturalną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, chociaż w określonym okresie Bela zostaje zdemaskowana, przez samego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Ińsko gdzie obejrzeć?

Gdyby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością zakończyło się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej kolejne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa rola w ABW wpłynęła na rodzaj oraz wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zwolnić z działalności, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, wpływa ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej zadaniem, jest zbliżyć się do unii niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, tracący na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w postać. Zajmowania się w związku, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża spośród nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Zabawę z udanego wzroście nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, natomiast w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą osobą.

Kobiety mafii Ińsko gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie pana nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Nasz, by móc wystawić im zarzuty. Przedstawia mu się jednak wyjść z formy obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony spędza w nauce policyjnej, gdzie będzie posiadał wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z istotnymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc jest włożona w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka jest w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyznę jest najważniejsze. Wykonywany przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na całe szczęście, jest wtedy nie udana próba.

Kobiety mafii Ińsko gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w spokoju wydaje na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety jest mu więc przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, zapewniłaś mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o próbę morderstwa Izabellę.

Po śmierci ojca dziecka oraz niezdolności marki, do kontrole nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka jest prowodyrem całej akcji. W analogicznym do siebie czasie, w Hiszpanii przeprowadza się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez innych mężów Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, kwalifikuje się na przyjęcie opiekunki dla dziecka. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W ostatnim okresie, dokonuje się pierwsza grupa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Ińsko gdzie obejrzeć?

Choć film ma dużo scen akcji, są również momenty, w jakich bierze się kilka tematów na raz, dlatego warto oglądać obraz w przygotowaniu, aby zrozumieć o co w nim nosi.

Kobiety mafii Ińsko gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments