Gdzie znaleźć gazetki z Kauflandu?

Gdzie znaleźć gazetki z Kauflandu?

Polecne i promocje

Kaufland to dynamicznie rozwijająca się sieć supermarketów, należąca do niemieckiej grupy Schwarz. W Polsce istnieje od 17 lat. W naszym kraju jest ponad 200 sklepów, w których zatrudnionych jest ponad 15 tysięcy pracowników.

Gdzie znaleźć gazetki z Kauflandu?

W sklepach Kaufland znajdziemy nie tylko podstawowe produkty spożywcze i chemię gospodarczą, ale także przedmioty codziennego użytku. Kaufland regularnie organizuje także tematyczne akcje promocyjne. W ofercie sklepu znajdziemy produkty dopasowane do aktualnej pory roku lub te, związane ze zbliżającymi się Świętami. Właściciele sklepu stawiają także na dobrze znane i lubiane przez Polaków marki. Dlatego często organizują akcje promocyjne obejmujące produkty danego producenta. Coś dla siebie znajdą także amatorzy regionalnych smaków – sieć regularnie wprowadza do ogólnopolskiej sprzedaży, produkty charakterystyczne dla konkretnych regionów kraju. Coś dla siebie znajdą także klienci, którzy szukają produktów bez laktozy lub glutenu. Dla sportowców, Kaufland wzbogacił asortyment o produkty dla sportowców, którzy znajdą dla siebie np. sprzęt do ćwiczeń czy zdrowe przekąski i posiłki potreningowe.

Najlepsze okazje cenowe możemy znaleźć w gazetce. Oferta zazwyczaj obowiązuje przez siedem dni lub do wyczerpania zapasów. Co tydzień, promocyjną ceną objęte są produkty, z każdej możliwej grupy. Gazetka dostępna jest w Kauflandzie lub w internecie.

Idąc z duchem czasu, Kaufland wychodzi też naprzeciw potrzebom najmłodszych i organizuje akcję promocyjną skierowaną do rodziców z dziećmi. Chodzi oczywiście o własną linię pluszaków – „Ekipa na lodowisku”. Maskota w regularnej sprzedaży kosztuje 29,99 zł. Klienci Kauflandu, za każde zakupy z kartą Payback, mogą ją kupić z 50 procentowym rabatem, czyli za 14,99 zł. To jednak nie wszystkie niespodzianki skierowane do najmłodszych. W ofercie sklepu znajdziemy także produkty sygnowane marką Disney World. Najmłodsi znajdą więc na półkach zabawki, a także ubrania i piżamy z ulubionymi postaciami z bajek.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments